Aikatauluneuvonta ja lipunmyynti Toimisto

11 C
Pori

Aikatauluneuvonta ja lipunmyynti: (02) 621 2933 –  Toimisto: (02) 621 2912

Henkilökunnan yhteystiedot

Markku Hermonen

Toimitusjohtaja

– hallinto ja markkinointi– sidosryhmät

044 701 2915markku.hermonen@porinlinjat.pori.fi
Jarno Valtanen

Liikennepäällikkö

– operatiivinen toiminta

044 701 2934jarno.valtanen@porinlinjat.pori.fi
Jukka Kulmala

Korjaamopäällikkö

– kalusto ja kiinteistöt

044 701 2919jukka.kulmala@porinlinjat.pori.fi
Juha Talja

Ajomestari

– tuotannon suunnittelu– tilausajot– asiakaspalautteet

044 701 2935juha.talja@porinlinjat.pori.fi
Timo Norja

Ajomestari

– tuotannon suunnittelu– tilausajot– asiakaspalautteet

044 701 2916timo.norja@porinlinjat.pori.fi
Ella Vesterholm

Toimistosihteeri

– henkilöstöhallinto

044 701 2914ella.vesterholm@porinlinjat.pori.fi
Paula Stenroos

Toimistosihteeri

– tilausajomarkkinointi– matkatoimistopalvelut ryhmille

044 701 2931paula.stenroos@porinlinjat.pori.fi
Johanna Routa

Talouspäällikkö

– taloushallinto– maksuliikenne

044 701 2913johanna.routa@porinlinjat.pori.fi
Raili Arola

Palvelusihteeri

– lipunmyynti ja asiakaspalvelu– aikatauluneuvonta

044 701 2933raili.arola@porinlinjat.pori.fi