Aikatauluneuvonta ja lipunmyynti Toimisto

23.8 C
Pori

Lipunmyynti: 044 701 2933

Yhteystiedot

Lipputoimisto
Avoinnama–to 10:00–11:30 ja 12:00–16:00
pe 10:00–11:30 ja 12:00–15:00
Puhelin044 701 2933
Sähköpostilipputoimisto@porinlinjat.fi
OsoiteYrjönkatu 13, 28100 Pori
Liikennetoimisto
Avoinnama–pe
klo 07:00–15:00
Sähköpostietunimi.sukunimi@porinlinjat.fi
OsoiteHevoshaankatu 5, 28600 Pori
Korjaamo
Avoinnama – pe
klo 07:00 – 15.30
Puhelin044 701 2919

Henkilökunnan yhteystiedot

Markku Hermonen

Toimitusjohtaja

– hallinto ja markkinointi– sidosryhmät

044 701 2915markku.hermonen@porinlinjat.fi
Jarno Valtanen

Liikennepäällikkö

– operatiivinen toiminta

044 701 2934jarno.valtanen@porinlinjat.fi
Johanna Routa

Talouspäällikkö

– taloushallinto– maksuliikenne

044 701 2913johanna.routa@porinlinjat.fi
Jukka Kulmala

Korjaamopäällikkö

– kalusto ja kiinteistöt

044 701 2919jukka.kulmala@porinlinjat.fi
Juha Talja

Ajomestari

– tuotannon suunnittelu– tilausajot– asiakaspalautteet

044 701 2935juha.talja@porinlinjat.fi
Timo Norja

Ajomestari

– tuotannon suunnittelu– tilausajot– asiakaspalautteet

044 701 2916timo.norja@porinlinjat.fi
Ella Vesterholm

Toimistosihteeri

– henkilöstöhallinto

044 701 2914ella.vesterholm@porinlinjat.fi
Teija Luoma

Toimistosihteeri

– Lipunmyynti ja asiakaspalvelu– Paula Stenroosin sijainen 1.3.-31.8.2021

044 701 2912teija.luoma@porinlinjat.fi